KLIKNIJ I TWÓRZ

ERGONOMIA PRACY

XMLOGOS to program dedykowany nie tylko wydawnictwom, ale również wszystkim innym podmiotom, które tworzą bazy treści. Unikatowe możliwości programu pozwalają w bardzo prosty sposób tworzyć zbiory treści oparte o merytorycznie znaczący kod XML i przechowywać je w jednorodnej bazie danych.

MOŻLIWOŚCI BEZ GRANIC

WYDAJNOŚĆ

Wprowadzanie danych

Przyśpiesz pracę nad dokumentami dzięki edytorowi WYSIWYG. Tworzenie treści jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Automatyzacja

Twórz treść a czytelna struktura XML wygeneruje się automatycznie w tle. Skup się na kwestiach merytorycznych, a nie technicznych.

Eksporty

Eksportuj treści do różnych formatów (XML, CSV, HTML) jednym ruchem. Wybierz elementy treści do eksportu, przydziel im cechy i pozwól, by system wykonał pracę za Ciebie.


ERGONOMIA

Edytor

Twórz dokumenty strukturyzowane, w których wybrane fragmenty mają przypisane atrybuty, czyli informacje na temat swojej zawartości – odniesienia, tematykę, słowa kluczowe, poziom ważności, usprawniające i poszerzające możliwości dalszego przetwarzania treści.

Praca w bezpiecznym środowisku

Pracuj w bezpiecznym środowisku, w którym system zapisuje całą historię zmian dzięki czemu w każdym momencie można przywrócić dowolną wersję artykułu. Wymiana treści między użytkownikiem a systemem odbywa się za pomocą połączenia szyfrowanego.


TECHNOLOGIA

Praca w chmurze

Pracuj gdziekolwiek jesteś dzięki technologii SaaS, wystarczy dostęp do internetu i współczesnej przeglądarki. Wszystkie ciężkie obliczenia i przetwarzania za twój komputer wykona dedykowany serwer, dzięki czemu system działa szybciej i stabilniej.

Uniwersalność

XMLOGOS działa w każdym systemie operacyjnym i każdej nowożytnej przeglądarce internetowej. Nie musisz się do nas dostosowywać… to my dostosowaliśmy się do Ciebie.

Personalizacja Projektu

Dostosuj system do swoich potrzeb. Wybierz elementy, pola i zestaw atrybutów niezbędne dla tworzonego projektu, by zapewnić sprawną i wzbogaconą obsługę jego treści. Twórz projekty szybciej i wygodniej.

Innowacja

Nasza technologia pozwoli Ci tworzyć elastyczne dokumenty, które zachowają swoją użyteczność już na zawsze.

Zobacz więcej

Alt Text

Alt Text

Ergonomia

Dołożyliśmy wszelkich starań, by praca w XMLOGOS była jak najprzyjemniejszym doświadczeniem.

Przekonaj się sam!

Bezpieczeństwo

Przez okres tworzenia projektu i jego archiwizacji wszystkie zapisane wersje dokumentów przechowywane są na zewnętrznych, zabezpieczonych serwerach.

Zobacz więcej

Alt Text

Alt Text

Szybkość

Sprawdź, ile czasu możesz zaoszczędzić unikając wielokrotnej pracy nad tym samym dokumentem.

Zobacz więcej